O grupie

GRUPA FRYZJERSKA ZAREMBA to grupa wybranych salonów fryzjerskich w Polsce, która wspólnie dąży do utrzymywania najwyższej jakości usług poprzez regularne szkolenia, wspólnie dba o właściwą promocję zarówno całej grupy jak i poszczególnych salonów wchodzących w jej skład a także troszczy się o ekonomię nabywając wspólnie produkty najlepszej jakości. Jako grupa posiadamy bowiem odpowiednie rabaty produktowe, szkoleniowe i promocyjne.

Promocja odbywa się m.in. poprzez branie udziału jako styliści fryzur w pokazach mody znanych projektantów i innych akcjach medialnych, poprzez sesje zdjęciowe w magazynach fryzjerskich takich jak Hair Trendy czy Fale Loki Koki. Do wykonywania fryzur podczas sesji zapraszani są styliści z grupy fryzjerskiej. Publikowane prace opatrzone są nazwiskami stylistów, biorących udział w sesji. Grupa promuje również poszczególnych członków poprzez pozycjonowanie strony internetowej czy też działania na portalach społecznościowych.

Szkolenia na najwyższym, światowym poziomie zapewnia grupie Mistrzyni Świata- Pani Joanna Zaremba-Wanczura i jej instruktorzy z Akademii Fryzjerskiej ZAREMBA. Szkolenia dotyczą przede wszystkim technik strzyżenia, koloryzacji, upięć i koków oraz najnowszych światowych trendów we fryzjerstwie.

Grupa nabywa również wspólnie produkty kosmetyczne a dzięki temu, że jako grupa salonów zamawiamy duże ilości, posiadamy też duże rabaty.

Należy pamiętać, że każdy stylista, nawet najlepszy, nieustannie musi się doskonalić, poznawać nowe światowe trendy we fryzjerstwie. Dobry stylista powinien mieć głowę pełną kreatywnych pomysłów, spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dziś macie Państwo możliwość podpatrywania pracy najbardziej utytułowanej stylistki w Polsce. Pani Joanna Zaremba-Wanczura jest bowiem pierwszą Polką, która zdobyła mistrzostwo świata we fryzjerstwie. Jest laureatką wielu światowych nagród z Paryża, Las Vegas, Mediolanu, Niemiec, Rosji czy Austrii. Pani Joanna była wielokrotnie członkiem kadry narodowej na Mistrzostwach Świata a później jej trenerem. Otrzymała prestiżową nagrodę „Personality of the year 2008” w Rio de Janeiro w Brazylii a ostatnio doceniono również jej sukcesy na płaszczyźnie szkoleniowej gdyż 24.10.2012 otrzymała medal Komisji Edukacji Narodowej od Minister Edukacji, za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. Doceniono rolę jaką pełni Pani Joanna i jej Akademia w procesie nauki rzemieślniczej w Polsce. Na uroczystej gali przyjęła medal i gratulacje z rąk Sekretarza Stanu w MEN Tadeusza Sławeckiego. Jest Dyrektorem Artystycznym Intercoiffure Polska oraz edukatorem i członkiem World Artistic Team- competition w OMC (Organisation Mondiale Coiffure). Wypromowała już wielu Mistrzów Polski.

Jeśli i Ty jesteś stylistą chcącym poszerzać swoje horyzonty, poznawać nowe trendy obowiązujące we współczesnym fryzjerstwie, brać udział w ciekawych projektach oraz chcesz jeszcze bardziej wypromować swój salon, to właśnie na Ciebie czekamy. Dołącz do nas i zostań członkiem prestiżowej grupy fryzjerskiej.

Kontakt: Jacek Wanczura 695 582 155.